irop bus

Kalendár akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2021

Sčítanie obyvateľov 2021

Interaktívna mapa

mapa

vyhľadanie spojov

Predpoveď počasia

<<
>>
zajtra, sobota 3. 12. 2022
zamračené 4 °C -2 °C
zamračené, slabý juhovýchodný vietor
vietorJV, 1.91m/s
tlak1024hPa
vlhkosť77%

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:7
DNES:847
TÝŽDEŇ:5177
CELKOM:1813102

Dátum a čas

Dnes je sobota, 3.12.2022, 22:35:38

nadacia ŽSK

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

SKALITSKÁ BEŽKA - Výsledky

Typ: ostatné
SKALITSKÁ BEŽKA - Výsledky 1V nedeľu 27.2.2022 sa za krásneho počasia uskutočnil 0.ročných v behu na lyžiach v disciplíne - šprint - SKALITSKÁ BEŽKA. Gratulujeme všetkých pretekárom, a o rok sa vidíme opäť. Veľké poďakovanie patrí Klubu Biatlonu Skalité za prípravu tohto krásneho podujatia, DHZO a zamestnancom obce Skalité.

Fotografie z podujatia nájdete po kliknutí TU.

SKALITSKÁ BEŽKA, 27.2.2022 - VÝSLEDKY

 

Talenty – dievčatá do 8 rokov (2014 a mladšie) 100m                                                            

1. miesto – Šušková Sabina / Považská Bystrica

2. miesto – Ivanková Agáta / KB ŠKP Skalité

 

Talenty – chlapci do 8 rokov (2014 a mladší) 100m                                                                 

1. miesto – Časnocha Lukáš / KB ŠKP Skalité

 

Mladšie žiačky – 9-11 rokov (2013-2011) 700 m                                                        

1. miesto – Šušková Sofia / Považská Bystrica

2. miesto – Maceasikova Saška / KB ŠKP Skalité

3. miesto – Kocúrová Ella / Skalité

4. miesto – Rotková Karin / Skalité

5. miesto – Maceasikova Emmka / KB ŠKP Skalité

6. miesto – Hlušková Lucia / KB ŠKP Skalité

7. miesto – Chobotová Karolína / Čierne

 

Mladší žiaci – 9-11 rokov (2013-2011) 700 m                                                             

1. miesto – Jašurek Filip / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Časnocha Tomáš / KB ŠKP Skalité

3. miesto – Gonščák Stanislav / KB ŠKP Skalité

4. miesto – Kocúr Matúš / Skalité

5. miesto – Mikula Matej / Skalité

6. miesto – Kirpatrik Luke James / Raková

 

Staršie žiačky – 12-14 rokov (2010-2008) 700m                                                         

1. miesto – Piteková Svetlana / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Vevjorová Tamara / KB ŠKP Skalité

 

Starší žiaci – 12-14 rokov (2010-2008) 700m                                                              

1. miesto – Krištofík Šimon / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Kotuľa Kamil / KB ŠKP Skalité

 

Dorastenci – 15-18 rokov (2007-2004) 700m                                                             

1. miesto – Čanecký Ivan / KB ŠKP Skalité

 

Ženy A – 19-39 rokov (2003-1983) 700m                                                                    

1. miesto – Mikulová Miroslava / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Čanecká Katarína / KB ŠKP Skalité

3. miesto – Maceasiková Gabika / KB ŠKP Skalité

 

Ženy B – 40-49 rokov (1982-1973) 700m                                                                     

1. miesto – Cyprichová Renáta / Skalité

2. miesto – Kirkpatrick Margita / Raková

3. miesto – Chobotová Emília / Čierne

 

Muži A – 19-39 rokov (2003-1983) 700m                                                                    

1. miesto – Baroňák Pavol / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Gelačák Martin / AHA Klub Čierne

3. miesto – Jašurek Ján / KB ŠKP Skalité

 

Muži B – 40-49 rokov (1982-1973) 700m                                                                    

1. miesto – Šuška Miroslav / Považská Bystrica

2. miesto – Kotuľa Jaroslav / KB ŠKP Skalité

3. miesto – Bestvina Michal / KB ŠKP Skalité

 

Muži C – 50-59 rokov (1972-1963) 700m                                                                    

1. miesto – Sventek Ladislav / KB ŠKP Skalité

2. miesto – Mikula Jaroslav / Čierne

 

Muži D – 60 a viac rokov (1962 a starší) 700m                                                           

1. miesto – Rak Andrzej / Zwardoň, Poľsko

2. miesto – Kazár Pavel / Svit

 

Najrýchlejší MUŽ - Baroňák Pavol, čas: 1:52 (min.)                                                                 

Najrýchlejšia ŽENA - Mikulová Miroslava, čas: 2:45 (min.)                                                          

Najstarší pretekár - Kazár Pavel, Svit                                                              

Najskúsenejšia pretekárka - Kirkpatrick Margita, Raková


Vytvorené: 3. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 3. 3. 2022 08:23
Autor: Správce Webu