Kalendár akcií

CELKOM: 255035

Odoslať stránku e-mailom

Kontrola miesta na cintoríne

Na internetovej stránke www.pohrebiskasr.sk si môžete vyhľadať a skontrolovať cintorínske miesta. V prípade nejasností kontaktujte správcu pohrebiska Obec Skalité - Prevádzkáreň –  pani Annu Časnochovú na tel. č. 041/4376221.

Vyhľadávanie zosnulých:
- Skalité cintorín pri kostole (CA)
- Skalité cintorín za riekami (CA)

Návod na použitie:
Priezvisko - nahodiť
Kliknúť - vyhľadať - zobrazia sa všetky zadané priezviska...
Kliknúť "detaily" -  zobrazí sa hrob, ktorý hľadáte a kde si možno odkontrolovať, či je tam všetko zadané (dátum narodenia, dátum úmrtia, dátum pohrebu, miesto narodenia, miesto úmrtia.)

Správa pohrebiska

Ako postupovať pri vybavovaní pohrebu.

Cenník služieb v dome nádeje a prenájmu hrobových miest

Cenník služieb výkopu hrobu a prvotné úpravy

Prevádzkový poriadok pre pohrebiska a Domu nádeje

Upozornenie podnikateľským subjektom

Na vstup na pohrebisko je potrebný písomný súhlas správy pohrebiska. Práce na pohrebisku pre zákazníkov je možné vykonávať v pracovných dňoch v čase od 8:00 hod. do 16:00 hod. Podnikateľský subjekt je povinný dodržiavať prevádzkový poriadok pohrebiska.

Výzva pozostalým a nájomníkom hrobových miest na pohrebisku Skalité-Rieky a Skalité Nad kostolom.

Prevádzkovanie pohrebísk okrem iného zahŕňa aj vedenie evidencie hrobových miest a uzatváranie nájomných zmlúv na hrobové miesta.  Obec Skalité - Prevádzkáreň  ako prevádzkovateľ pohrebísk a Domu Nádeje v Skalitom od roku 2007 priebežne informuje občanov  cestou Spravodaja obce  a oznamoch  na informačných tabuliach umiestnených  na pohrebiskách o povinnostiach nájomcov hrobových miest. Nakoľko evidencia obsahuje aj veľa hrobových miest bez nájomných zmlúv a nezaplatených poplatkov, žiadame pozostalých ktorí ešte nemajú spísanú nájomnú zmluvu, a nájomcov ktorí nemajú uhradené poplatky za prenájom hrobového miesta, aby sa  dostavili  do kancelárie Obce Skalité – Prevádzkáreň (budova zdravotného strediska, vchod vedľa detskej lekárky) za účelom spísania nájomnej zmluvy alebo úhrady poplatku, a to: každú stredu od 9,00  do 10,30 hod. a od 13,00 do 16,00 hod. Overenie platnosti nájomnej zmluvy a informáciu o poplatku za prenájom hrobového miesta môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 041/4376221, 09117 873 506 u pani Anny Časnochovej.                                                                                           Právo na užívanie hrobového  miesta sa preukazuje v starších prípadoch potvrdenkou o zaplatení poplatku za hrobové miesto. Inak budú v zmysle § 22 zákona číslo 131/2010 Z. z. o pohrebníctve, Všeobecného záväzného nariadenia  o pohrebníctve obce Skalité a Prevádzkového poriadku pohrebiska hrobové miesta zrušené. Zo sebou je potrebné si priniesť občiansky preukaz.

Ďalej upozorňujeme , že na vybudovanie akejkoľvek stavby alebo úpravy jestvujúcej stavby    (zhotovenie základu rámu,  pomníka, úpravu pomníka, chodníkov, výsadba kríkov, stromčekov), je potrebný predchádzajúci písomný súhlas správy pohrebiska!

Na stránke www.pohrebiskasr.sk si môžete vyhľadať a skontrolovať cintorínske miesta.            V prípade nejasnosti kontaktujte pracovníčku Annu Časnochovú na tel. č. 041/4376221, 0917873506.
Vyhľadávanie zosnulých:
- Skalité cintorín pri kostole (CA)
- Skalité cintorín za riekami (CA)
Návod na použitie:
Priezvisko - napísať
Kliknúť – vyhľadať (zobrazia sa všetky zadané priezviska...)
Kliknúť - detaily a zobrazí sa vám hrob, ktorý hľadáte a kde si možno odkontrolovať, či je tam všetko zadané (dátum narodenia, dátum úmrtia, dátum pohrebu, miesto narodenia, miesto úmrtia.)